Dochodzenie należności

tagi: dochodzenie odszkodowań i windykacja należności, polecana kancelaria prawna, obsługa prawna


Zdjęcia naszego reportera
dochodzenie odszkodowań i windykacja należności polecana kancelaria prawna obsługa prawna
 • Kancelaria Radców Prawnych
  Sylwia Wiązowska Grehl
  ul. Wita Stwosza 19/20 lok. 1
  50-148 Wrocław
  tel. 71 725 39 30
  kom. 608 554 632
  fax. 71 715 64 67
  biuro@kancelariaswg.pl

  ul. Stanisława Kierbedzia 4
  00-728 Warszawa
  tel. 22 240 01 55
  kom. 507 175 566
  fax. 22 213 93 06
  biuro@kancelariaswg.pl

  http://www.kancelariaswg.pl

Prowadząc firmę mamy wiele udogodnień.

Jako przedsiębiorca możemy wrzucać wydatki w koszty, odliczać VAT od tych wydatków a także odliczać zapłacone składki ZUS-owskie. Jest szereg udogodnień ale też i niebezpieczeństw, które czyhają na przedsiębiorcę. Jednym z takich zagrożeń są oszuści. Sfałszowane faktury wzywające do zapłaty należności czy też pisma z banków są poważnym niebezpieczeństwem naszych czasów. 
Oszuści działają na każdym możliwym polu i wymyślają coraz to nowsze sposoby oszukiwania. Jako przedsiębiorca pomyślisz, że Ciebie to nie dotyczy, nie jesteś naiwny i umiesz rozpoznać taki przekręt. W takim razie kolejnym zagrożeniem dla przedsiębiorcy będą jego kontrahenci. Pomyślisz jak to? Przecież wasz odbiorca was nie oszuka. Tutaj dochodzimy do nieuczciwych kontrahentów, którzy zakupili towar i ani myślą żeby za niego zapłacić. 
Co w takiej sytuacji robić? Najlepiej będzie skorzystać z pomocy fachowców. Polecana kancelaria prawna da nam pewność w działaniu, łatwiej będzie nam zaufać innym oraz oddać sprawy w ręce doświadczonych prawników. Obsługa prawna w dzisiejszych czasach to podstawa. Warto mieć zaprzyjaźnioną kancelarię nie tylko w przypadku sprzedaży nieruchomości. 
Obowiązkiem kancelarii będzie dochodzenie odszkodowań i windykacja należności, a Ty jako przedsiębiorca będziesz się mógł skupić na tym co najważniejsze, czyli na prowadzonej działalności. Pozwoli to też na komfort psychiczny oraz zabezpieczenie przyszłości. Teraz już będziesz wiedział co robić i żadna nieprzyjemna sytuacja ze strony odbiorcy Cię nie zaskoczy.
Zobacz ofertę na stronie: www

Zobacz także:

Dodany przez Marek Kowal, w dniu 08/03/2018

Więcej na ten temat

rss icon Kwieciński: Mieszkanie plus priorytetem rządu na najbliższe miesiące

Program Mieszkanie plus będzie priorytetem rządu na najbliższe miesiące - mówił na piątek minister inwestycji rozwoju Jerzy Kwieciński. Jak przyznał, dotychczas współpraca na rządzie wokół tego programu nie wyglądała najlepiej. Dodał, że rząd chce zmienić otoczenie prawne dla inwestycji.

rss icon Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

- Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

rss icon Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.